• mehmetgucyener@hotmail.com
  • 05063663943

GOLD As Kurukahvecisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
316 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00-19:00
SERVİS SAATLERİ 07:00-19:00
SERVİS YERLERİ MANİSA
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Tahtakale Caddesi No:31

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

İşletme 1923 yılında kurulmuş ve kurulduğu yıldan bu yana aralıksız olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Babadan oğula geçen bir aile işletmecisi olup tüm üretimlerinde geleneksel yöntemlerden asla vazgeçmemektedir. Şuanda 4. nesil işletmeyi yönetmekte olup son yıllara ciddi bir atılıp yaparak bir dünya markası haline gelen As Kurukahvecisi günümüzde bütün online platformlarda ürün satışı yapmaktadır.

Firmanın Akhisar içinde başta Tahta Kale mevkindeki satış noktası olmak üzere Tepe Mezarı ve Pazar Pazarı mevkinde toplam 3 tane parakende satış noktası ve Tahir Ün caddesinde As 1923 isimli 100 misafire aynı anda hizmet verme kapasitesine sahip kafesi bulunmaktadır.  Ayrıca gıda çarşında geleneksel yöntemler ile üretim yapan bir üretim merkezi bulunmaktadır.

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan As Kurukahvecisi kahve çeşitleri, meşhur Türk Kahvesi, dünya kahveleri, sıcak çikolata,meyve çayları, salep ve diğer tüm sıcak içeceklerin yanında ayrıca baharat çeşitleri ile her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.